| anonim_4396 a întrebat:

Toata lumea imi spune ca sunt superba si fizic si ca personalitate dar nici un baiat nu ma vrea ca iubita lui(adica nu ma intreaba)sad.De ce?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună.

De ce? Hmm, unii vor doar o noapte cu o fată care are un fizic de invidiat. Şi nu gândii aşa, gândeşte-te în primul rând că acei băieţi sunt timizi, asta nu ai de unde să ştii. Stai liniştită, îţi vei găsii băiatul potrivit pentru tine, care să te iubească şi să fii fericită. Sper să nu dai peste unul care vrea doar să se simtă bine în prezenţa ta, adică mă rog.oh go on, să te apuce de şi de chatterbox. Asta nu cred că suporţi, şi nu te obligă nimeni să suporţi.

Stai liniştită, îţi vei găsii băiatul potrivit. Şi să ştii că, mai bine ai un băiat mai târziu, decât să ai până la 18 ani relaţii de maxim 3-4 zile în care tu să suferi în ultimul hal şi să ajungi la cine ştie ce gesturi.

Ai grijă de tine. Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : dnd5min_xd

21 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

La 14 ani vrei sa devii iubita?
Uite ca aici ai scris ca se dau la tine baietii :
http://www.tpu.ro/......pun-ca-nu/

http://www.tpu.ro/adolescenti/eu-am-14-ani-el-22-are-ceva-fundita/

Nu esti tu un pic mincinoasa? :))

| MadaPhuu a răspuns (pentru evenso):

Ai prins-owinking nu e frumos sa minti

| evenso a răspuns (pentru MadaPhuu):

Postarea mi-a fost dubioasa, de asta m-am uitat si la celelalte intrebariwinking

| Roxanna197a a răspuns (pentru evenso):

Nu pentru ca ei doar isi bateau joc de minebig grin

| Roxanna197a a răspuns (pentru evenso):

Nu mint pentru ca1. ei doar ma luau la misto 2.nu am de ce sa mint pentru ca aici nimeni nu ma cunoaste

| akka4 a răspuns (pentru evenso):

Buna treaba prietenaswinking stai cu ochii pe ea/eel ca sincer nici nu stiu ce este. numele pare a fi de baiat, in intrebare vorbeste la feminin; maine apare cu alta intrebare gen de ce nu vor baietii sa o f,, a

| evenso a răspuns (pentru akka4):

In lumea virtuala nu poti sa stii cine ce este, nu sunt interesata sa stau cu ochii pe ea/el laughing

| evenso a răspuns (pentru Roxanna197a):

yawn

| akka4 a răspuns (pentru Roxanna197a):

Ei isi bateau joc de tine? laughing cat de penibila poti fi. citeste intrebarea cealalta si vei vedea, ca ai scris tu cu degetele tale ca dupa un timp, citez "nu ma mai atrage deloc". laughing

| Roxanna197a a răspuns (pentru akka4):

Sunt fata.Eu stiam ca TPU este un site unde pui ce intrebare vrei si cine vrea iti raspunde frumos.Cine raspunde jignitor mai bine nu se oboseste sa raspunda.Dar fiecare cu mentalitatea lui.happy

| akka4 a răspuns (pentru Roxanna197a):

Preferabil ar fi sa pui o intrebare daca chiar ai nevoie de un raspuns, nu tot felul de porcarii puse din plictiseala. si mai ales ca nu ti-a iesit nici minciuna laughing deci parerea mea este ca TPU este un site creat special pentru persoanele care chiar au nevoie de ajutorwinking

| lolly a răspuns (pentru evenso):

Este,este!

| sebysebyca a răspuns:

Pentru ca ziarele minte! de fapt tu esti urata ca noaptea iar dupa poza se vede ca esti blonda! ei, cum sa te vrea vreun baiat iubita, cand si dracula de traia, fugea de tine ca dracul de tamaie...

| Roxanna197a a răspuns (pentru sebysebyca):

Nici nu am pozalaughing

| sebysebyca a răspuns (pentru Roxanna197a):

Imi place ca ai prins ideea! simtul umorului greu moare.....sa auzim de bine!

| Roxanna197a a răspuns (pentru sebysebyca):

Acum ma iei la misto sau ce...nu ai ce facelaughing

| sebysebyca a răspuns (pentru Roxanna197a):

Pai chiar nu am ce face! ai vreo idee?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact aceeasi problema o am si eu, doar ca sunt baiat.

| akka4 a răspuns:

Probabil din cauza ca toata lumea iti spune ca esti superba, te crezi superioara fata de alte persoane. este normal ca baietii sa te refuze daca sunt baieti destepti si nu le plac impresiilewinking nu ca as insinua eu ceva, in primul rand nu te cunosc, doar ca asta este parerea meawinking si eu as face la fel.

| Hukez a răspuns:

Trebuie sa existe o persoana pe care ai pus tu ochii. Da'i semne acelei persoane ca o placi si daca nu va incerca el nimic, incearca tu!
Ar trebui sa depasim situatia cu:"Baiatul trebuie sa intrebe!". Uneori un baiat nu e sigur daca sentimentele sunt reciproce si nu intreaba, dar tu poti sa il iei intre 4 ochi gen:"Bai fraiere daca iti place de mine fa si tu ceva!" (ironia aflandu'se la baza expresiei)

| florin12ize a răspuns:

Poate uni baieti nu te place.Cati ani?big grin