| nobody_9468 a întrebat:

Tocmai mi-am dat seama ca cel mai bun prieten al fostului meu iubit{acum foarte bun prieten cu mine} ma place! El mi-a fost alaturi si cand m-am despartit de fostul si acum, merge cu mine cand am nevoie de ceva, banuiam ceva, dar acum sunt sigura ca ma place.
Ce sa fac? De fapt, trebuie sa fac ceva? Nu vreau sa'l fac sa sufere, fiindca tin foarte mult la elhappy
Adica el e dragut, dar nu e exact ce am visat eubig grin. El nu mi-a zis asta direct, ci doar am realizat din comportamentul luihee hee

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pai ar fi mai bine daca relatia ar ramane cum e acum. Daca chiar te place, iti va spune si atunci ii vei zice frumos ca tu nu il vezi ca pe iubit ci ca pe un prietenhappySi inca unul foarte bun
Partea rea e ca s-ar putea simti ranit in orgoliu si va rupe legatura cu tineworried

1 răspuns:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate e doar prietenos, se simte bine in preajma tahappy
Si eu am multi prieteni baieti care poate mi s-ar potrivi mai mult decat amici dar asta nu inseamna ca vrem sau o sa se realizeze.

Sa inveti mereu sa faci diferenta intre iubire si prietenie!