| Anca a întrebat:

Tocmai s-a pus o intrebare : " Ce parere aveti de fetele cu numele Ramona. Predestinat sa fie purtat de curve? "

Eu nu mai pot de curiozitate ce caracter au ( din cate fete cunoasteti voi ) cu numele de Anca?!

laughing)

10 răspunsuri:
| Anca explică:

Si eu cred asa @lupulsinguratic... dar am vazut intrebarea cu Ramona si am devenit curioasa.
Stiu ca, au si numele rolul lor, iti dau anumite caracteristici de caracter, exista un studiu facut pe aceasta baza, dar vroiam sa stiu concret, din ce cunoasteti voi, cam cum sunt purtatoarii anumitor nume.

| Alisa a răspuns:

Cunosc mai multe, dar cel mai mult am apreciat-o pe profa mea de romana care se numea astfel, este o femeie extraordinara, care intotdeauna a fost cu capul pe umeri si a stiut ce vrea de la viata. Acum nu cred ca este valabil la toate acele fete care poarta acest nume laughing. Depinde de fiecare persoana in parte, este exact cum este si cu zodiacul. Pfff...
Numai bine!

| Victoria a răspuns:

Eu cunosc 2 Anca si ambele au caracter mai baietos.

| Drums a răspuns:

Dupa parerea mea gandirea nu se schimba dupa nume...ai gasit raspunsul.happy

| stefangeles a răspuns:

Anca = toate fetele care le cunosc cu numele asta sunt mai mature si au asa o impresie ca sunt cu o treapta mai sus decat restul big grin

| mocatofa a răspuns:

Eu cunosc 4 fete cu numele Anca
Una e chelner" cam uratica dar de treaba
alta e colega cu mine la facultate " cam insuportabila " nu cred ca o suporta nici masa acasa.
alta o cunosc de la tara " e din craiova vinde cartofi in piata " arata superb dar e cam taranca dupa felul in care vb si cuvintele expresiile pe care le foloseste " dar e foarte desteapta a terminat liceul cu 9'9_ si a luat 10 pe linie la bak.
alta mi a fost profa de romana- fara caracter' personalitate' o proasta " una din cele mai proate profe pe care le cunosc. o stearsa.
Dar Ramonele pe care le cunosc toate's tarfe 100%.

| ramona_1444 a răspuns:

Sincer cu ramonele e ceva ca si eu stiu 3 si toate au fost curve. pe fetele cu numele de anca nu le comentez deoarece ma cheama anca happy

| adictedtoyou a răspuns:

Anca, sicer nu stiu, pentru ca momentan nu am cunoscut mai indeaproape o persoana c u acest nume, dar Ramona, cred ca dah, cunosk una si e curva rau de tot... dar asta nu inseamna ca toate cu numele Ramona sunt asa

| DeyCj a răspuns:

Păi uite Anca.Eu cunosc personal 2 Anca şi poate cine şrtie câte Anca o să mai ştiu măcar că de cunoscut poate nici o dată nu o să le cunosc şi îs fete cum trebuie; Una din ele îi mai nebunatică în sens că e distrată şi aşa cu capul în nori uneori. Da mă amuză fata aşa prin comportamentul ei inocent uneori
şi asta mi-o face tot mai simpatică happy. Păcat că are prieten.crying. Dar eu nu cred că poţi cataloga o persoană a fi într-un fel sau altul numai că se numeşte Anca sau Ramona sau ştiu şi eu ce nume.Conmtează cum e ea ca persoană ca mod de a gândi ca fel de a se comporta în societate, etc.Nu? Tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate in primul rand cunosc multe fete cu numele de Ramona si sunt cat se poate de cuminti si disciplinate + cunosc cam 3 fete cu numele de Anca si nici ele nu sunt departe de niste eleve model nu cred ca un nume trebuie neaparat destinat unei curve