| RockyPink a întrebat:

Toti baietii cu care vorbesc si le sunt DOAR prietena, ajung sa ma placa. Problema e ca mie imi place de un baiat iar el nu da nici un semn ca ar simti ceva pentru mine. Si nu inteleg... Baiatul pe care il plac nu ma place si cei pe care ii consider prieteni ajung sa ma placa mai devreme sau mai tarziu. Care o fi faza? Vi se intampla si voua asta? Oare unde gresesc?

5 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Ai 14 ani. Stai sa vezi mai incolo ce fun o sa fie cu dragostea si cu relatiile happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu, tu esti mai speciala

| gingergirl1 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie! laughing

| XxspeedxX a răspuns:

Nu-l baga in seama atat de mult si ai sa vezi ca o sa inceapa sa te placea. De ce crezi ca te plac toti prieteni tai?

| Paula012 a răspuns:

big grin Aceeasi situatie!