| vivigreen a întrebat:

Toti prietenii imi spun ca nu o sa fiu niciodata cu baiatul de care-mi place... Eu chiar cred ca da, il plac foarte mult si ne intelegem destul de bine. La revelion ma gandeam ca dac atot o sa fim impreuna si o sa mergem la un party amandoi, sa ii spun, dar cum? (ce cuvinte sa folosesc sau ce gesturi sa fac? )

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

Si cu ce ajuta daca ii vezi reactia? laughing? Daca nu te place crezi ca daca ii vezi reactia o sa fie cu tine? Daca te place o sa fie cu tine fie ca-l intrebi pe internet fie real... dar mai bine real fundita?

8 răspunsuri:
| TuRneR01 a răspuns:

Cerei un moment intre 4 ochi. Atunci dai cartile pe fata. Poti sa-i zici in diferite moduri

''Sa sti ca te plac, ai vrea sa fi cu mine?''
''Esti frumos, si te plac ai vrea sa fim impreuna '' etc...

SAu poti sa-i spui pe un site de socializare e mai usor si nu ai emoti facebook messenger sti tu...

| vivigreen explică (pentru TuRneR01):

Ma gandeam ca daca-i zic in fata as vedea si reactia lui... dar tot rusinoasa sunt

| VlaDtz99 a răspuns (pentru vivigreen):

Daca faza cu usturoiul nu merge, incearca sa bei niste benzina/kerosen/motorina, si dupa sa mergeti la o tigara. Daca nici asta nu merge dubleaza miza.10 kg de usturoi, etc. Si asta daca nu functioneaza, zii ca mama lui o suge bine(il cunosc) Si faza cu party. Tu nu ai nici 12 ani, crezi ca o sa pari smechera cand o sa bei un pahar de apa si va dati mari zmei ca faceti party. Ce faceti voi se numeste petrecere in pijamale

| vivigreen explică (pentru VlaDtz99):

Am 16 happy...si scuze ca te-am deranjat cu intrebarea mea

| VlaDtz99 a răspuns (pentru vivigreen):

Nu, chiar m-am amuzat.Merci!

| TuRneR01 a răspuns (pentru vivigreen):

Si cu ce ajuta daca ii vezi reactia? laughing? Daca nu te place crezi ca daca ii vezi reactia o sa fie cu tine? Daca te place o sa fie cu tine fie ca-l intrebi pe internet fie real... dar mai bine real fundita?

| VlaDtz99 a răspuns:

Trebuie sa fie ceva pasional.Nu stiu ce sa zic. Uite, asta e cea mai buna metoda:
Mananci vreo 3 kg. de usturoi bulgaresti, 4 kg. de ceapa si un sac de hrean cu sfecla rosie. Dupa iti muti fundu ala gras in fata lui, si ii spui ca il placi. Da inainte de asta, te faci frumoasa cu trafaletul. Si cand te duci la el, ii dai o palma sa fii sigura ca te vede si dupa ii zici ca e ipotent. Si cand toata lumea e atenta la tine, ii zici ca il iubesti

| vivigreen explică (pentru VlaDtz99):

Te rog, nu am chef de mistouripuppy dog eyes

| Iulissa a răspuns:

Pai poti sa intri pe mess facebook si il intrebi
tu:hey poti sa ma azuti cu ceva?
el:sigur(sa zicem) cu ce?
tu:vreau sa spun la cineva ca imi place si nu stiu cum pot sa exersez pe tine?
el:ok ☺
tu:sti imi placi foarte mult si as vrea sa fiu cu tine!♥
el: acum du-te si spune-i
t:deja am facuto...erai tu
el: (raspunsul lui)