| anonim_4396 a întrebat:

Totul a inceput acum cateva luni, cand colegii mei au aflat ca plac un baiat din clasa. In "cercul de suspecti" se afla si baiatul cu pricina. In acea perioada a inceput sa ma ignore si uneori imi dadea impresia ca vrea sa ma faca geloasa (de fiecare data cand eram prin preajma cocheta cu alte fete) Acum se poarta cu mine ca la inceput: ma tachineaza, imi vorbeste si ne intelegem bine, insa schimbarile lui de atitudine ma fac sa devin foarte confuza. Vreau sa aflu daca ma place sau nu, fara sa fiu nevoita sa imi divulg secretul. Ceva idei? Va multumesc muuuult!happy

Răspuns Câştigător
| toxicandy96 a răspuns:

Ew cred ca te place.dar mai bine spune-i prietenei tale cea mai buna sh spune-i sa vb cu cel mai bun prieten al lui sau vb uh cu prietenul lui ...sau mai bine ii spui tu lui ...cateodata trebuie sa aiba si fata initiativa happy succeshappy

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Te place.

| HolyPotato a răspuns:

A 8-a

| NoNameMe13 a răspuns:

Spune-i fetei sau baiatului cu care te intelegi cel mai bine dintre colegii tai si care sa se inteleaga la fel de bine si cu el sa il ntrebe de cine ii place. Bafta! :*

| HotChoclate a răspuns:

In ce clasa esti?raised eyebrows

| gabytzu707 a răspuns:

Te place

| floriilegale a răspuns:

Parerea mea e ca te place