| TVD13 a întrebat:

Totul bine si credeti-ma ca a fost foarte bine pana acum!
Sunt cu baiatu asta de 2 saptamani si azi i-a venit lui ideea sa puna pe fb ca suntem intr-o relatie. Nu ca eu vruiam sa tin asta ascunsa dar asta e prima mea relatie de genu asta. el e altfel si asta ma face sa spun ca e o relatie diferita
In sfarsit! A vazut sora-mea si s-a luat de mine si a zis ca-i zice lu` mama...mama fiind plecata in alta tara! Eu vreau sa-i zic lu` mama si tot eu vruiam sa-i zis si lu` sora-mea. Nu stia nimeni ca suntem impreuna. De fapt nimeni nu se gandea ca noi doi vom fi vreodata impreuna! Am avut o "chestie" cand eram mai mici I don't want to see dar asta e alta poveste. Ma rog! Intrebarea e...cum s-o conving pe sora-mea sa taca din gura si cum sa-i zic lu` mama?! Soramea zice ca e prea mare dar e diferenta de 3 ani intre noi dar ea e cu unu care e mai mare tot cu 3-4 ani! Asta e discriminarelaughing
Ma rog eu nu vreau sa ma despart de el pentru asta! Deci ati inteles intrebarea mea?! Da!love struck Multumesc muuulltlove struck

3 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Daca in vreama "Tovarasului" no avut nimic diferente de 7-10 ani nu vad care ar fi acum? Acu toate de 15 ani vor prieteni maturi si nu tampiti de varsta lor care se cred "cool" daca fumeaza si se imbata pana cad sub masa si asa se axeaza pe baieti de 20-24 ani.Poi eu cand eram in liceu toate aveau la ordinea zilei prieteni de 24 ani asa ca 3 ani ii putiiiin.Intre mami si unchiu ii difrerenta de 7 ani si intre mami si tati ii diferenta de 9 ani, si? Ce are? Eu cand am avut 16 ani si catre 17 am fost cu una de 12 si un pic 13 happy Si no fost singura semnificativ mai mica decat mien Si ceare? Da-i pace la sorta asa is toti/toate. Daca is mai mici si ei stiu ca nu au si nu pot avea nu te lasa nici pe tine, ii o combinatie intre ciuda si prosteala copilareasca frateasca happy Da-i pace

| roxyflory a răspuns:

Incearca sa vb cu sorata si s-ai spui ca tu ai vrea sa vb cu maicata despre asta si daca nu merge spune-i ceva de genu in viata ta cred ca ti s-a intamplat macar o data sa vrei sa ai intimitatea ta si cum te-ai simtit cand alt cineva te santaja?

| DaRyuSN a răspuns:

Incearca sa-ti convingi sora ca tu il placi si ca nu o sa se intample nimic rau din relatia dintre voi! Mamei tale pur si simplu spune-i ca ti-ai gasit pe cineva ca va iubiti si ca esti foarte fericita! ( daca aude acest lucru poate nu intreaba mai multe)!
Enjoy!