| username23 a întrebat:

TPU am nevoie de mare ajutor! Miine pentru prima oara vine prietenul meu la mine, si la mine in casa nu e ca la toti. Nu e chiar modern, nu am facut reparatie de 10 ani, dar e ingrijit si curat. Mie cam rusine, stiu ca ma va iubi si cu asta dar oricum! Voi ce ati face? Cum ati proceda? Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| DevilLife a răspuns:

Hai sa fim seriosi.De ce ti-ar fi rusine? Si eu cand l-am cunoscut pe prietenul meu nu facusem reparatii la casa de mult timp si tot l-am adus la mine. Daca tii la relatie atunci fii sincera si arata-i posibilitatile tale. Fa niste modificari la tine in camera sa te simti tu bine si stati mai mult timp acolo.Ca sa nu pice naspa de voi ca stati singuri, spune-le parintilor tai ca prietenu tau e timid si nu vrei sa il tina atat de mult timp la intrebari.Nu trebuie sa iti fie rusine! Hai ca va fi bine totulhappyBafta maine!big grin

9 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Stiu ca e jenant pentru tine si ai sa iti ceri mii de scuze...
Eu zic sa stai linistita si sa nu iti mai faci probleme. Daca te place, te place asa cum esti(si cu mediul in care stai si cu defectele tale).
Oare el are luxul dupa Pamant?
Toti ne-am nascut mancand caviar?
Sa nu uitam vremurile de altadata...

| Alex a răspuns:

Zi si mie, de ce cine e indragostit prietenul tau? De tine sau de casa ta? Eu cred ca de tine. Daca e un baiat normal si de treaba, nu se uita daca ai ceva lux sau modern, ci se uita daca e curata si daca ai facut ordine.

| adrianajollie a răspuns:

Eu as fi cat mai naturala si as face haz de lucrul astatongue... sau as incepe printr`un imi scuzi casa demodatatongue dar asa le place parintilor mei si deh` n`am ce sa fac deci, sa intram... happy asta e camera mea etc chatterbox

| adrianajollie a răspuns:

Fundabatting eyelashes?
oricum pana la urma trebuie sa iti cunoasca mediul in care traiesti:*
bafta!

| misu a răspuns:

El vine pentru tine, nu sa vada ce ai pe pereti sau in frigider... daca te iubeste... poti sa il primesti si in beci

| Miley a răspuns:

Pai nu intrati la tine in casa spune-i sa mergeti la un restaurant, in parc, la mall, la magazin...Incearca sa nu intrati in casa.

| 7lucian8 a răspuns:

El vine sa te vada pe tine si nu casa ca sa o cumpere sau altceva, nu iti fa griji sau ginduri pe aceasta tema. fa-l sa se simta bine si cu asta basta.pa

| danc0ck a răspuns:

O sa il intereseze putin spre deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io las lua direct in pat
sh as face SEX cu el`!