| NWO a întrebat:

TPU am o colega in clasa care intra in vorba neintrebata adica ma baga asa inseamna aiurea fara sa ai zic nimica asa o data m-a intrebat daca am prietena si i-am spus ca am avut da i-am dat papucii asa si dupa aia ia mi-a zis ca nici ia nu mai are prieten asa si de atuncia se baga mereu in seama cu mine fara sa ai zic nimica credeti ca ma place ca cand vorbeste cu mine parca imi zimbeste credeti ca ma place va rog imi ziceti dau funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca te place!
De ce altfel crezi ca ar fi interesat-o daca ai sau nu prietena? Bine,hai sa zicem ca acest amanunt atat de personal a interesat-o din pura curiozitate.
Dar,de ce era nevoie sa te mai si anunte ca nici ea nu mai are prieten?
Nu crezi ca te iti transmitea ceva de genul "terenul e liber,daca ma placi,indrazneste"?
Asa ca,daca iti si zambeste si te "baga in seamna", clar te place si tu ai intarziat!
Spune-i ca o placi si tu, n-o mai lasa sa astepte!
Bafta!

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai dati singur seama cum face ea fa si tu dai replici si atunci iti dai seama imediat abordeazo si tu un pic si vezi cum reactioneazatongue daca i place de tine are sa se dea pe fatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din moment ce prezinta interes pentru tine evident te place.

| 4K985TY a răspuns:

Sigur te place dar iti da semne de dragoste cam nepoliticoase asa ca iti sfatui sa te mai gindesti; la elegerea ta