| tranquila0teq a întrebat:

Buna TPU.
am nevoie de ajutor
cum pot sa imi conving parintii sa ma lase la cabana cu familia iubitului?
cred ca le e frica sa nu facem sex sau ceva fara sa realizeze ca eu stau de dimineata pana seara la el acasa si suntem singuri si ei stiu asta, si daca e sa se intample ceva oricum se intampla, indiferent daca suntem acasa sau la cabana.
metode eficiente va rog
funda

3 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

La cei 15 ani ai tai ar trebui sa mergi in tabara cu scoala nu cu iubitul, ai stat de vorba pana acum cu mama ta despre relatiile sexuale?

| DeeaMarry a răspuns:

Cati ani ai?

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Fată-hăi! Eu propun sa ai o discutie deschisa cu parintii tai, in care sa le spui ca esti suficient de mare si ca te simti pregatita pentru a iti incepe viata sexuala. Daca nu merge sa ii convingi asa spune-le ca tu oricum o sa faci ce vrei, cu sau fara stirea lor.