| alexfotbalpoli a întrebat:

TPU am vazut o fata de cateva ori(frumoasa) si vreau sa ma combin cu ea... am vazut ca de cate ori ne intalneam ea se uita dragut la mine, am vazut ca are si facebook si vreau sa-i cer prietenia... cum sa-i spun ca vreau sa fim prieteni fiindca nu am mai vazut-o niciodata ce sa-i spun prima data

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si daca-i ceri prietenia pe facebook si ea o accepta, inseamna ca deja te si doreste? Daca va cunoaste-ti, fii "fotbalist" adevarat si invit-o la un suc.

| Teddy_4958 a răspuns:

Incepe incet. Atrageo cu lucruri marunte, dar inportante pe de alta parte. Comporta-te dragut cu ea. Atragei atentia cu personalitatea ta si cu partile bune din ea.

Funda? big grin

| alexfotbalpoli explică (pentru Teddy_4958):

Despre ce sa vorbesc prima data?