| xoni a întrebat:

Sa incepemhappy! 1. nu e contul' meu. 2. incep cu mine (eu - baiat, 14 ani, cls 9) si apoi ea (fata, 15 ani, in clasa cu mine). Suntem cei mai buni prieteni de 1 an(de 1 an, de cand ne-am vazut prima data...la inceputu' clasei 9).Ne inteleg foarte bine si suntem foarte apropiati, numai ca mi-am dat seama ca o plac...si nu oricum. Nici ea nu imi arata ca ii sunt indiferent si nu stiu ce sa cred.Parca nu m-as vedea cu ea si nici pe ea sa ii placa de mine. Daca sa ii spun sau nu e greu, ca nu vreau sa stric prietenia frumoasa dintre noi. Ce sa fac?sad

1 răspuns:
| alecsalecs a răspuns:

Iti Recomand sa ramaneti la stadiu de amicitie! ok? lasa chestiile astea cu indragostitul si ca o iubesti ok? Iti garantez ca daca vei face pasul care ti l vei dori vei suferii enorm Acum tu alegi ce vrei cu viata ta si daca se merita!? Deci alege singur ok? sa nu spui pe urma ca noi suntem de vina!@laughing
fundita?