| nlk a întrebat:

TPU colega mea de clasa m-a bagat azi in seama credeti ca ma place daca m-a bagat in seama funda cine imi zice

4 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Prietene si pe mine multe colege ma baga in seama dar asta nu inseamna ca ele toate ma plac pe mine sau eu pe ele.Deci nu fa greseala si ale altor baieti ca atunci cand o fata se baga in seama cu tine, gata te place.

| Anonym2013 a răspuns:

Intra mai mult in discutii cu eahappy. Mie mi s-a in intamplat la fel. la inceputul anunlui a venit in clasa un coleg nou. sa zicem timp de o luna nici buna nu ne ziceam laughing dupa am inceput sa vorbim din ce in ce mai mult happy iar acum suntem impreuna laughing. Daca iti place vorbste mai mult cu ea:X si incearca sa-ti fac curaj sa o intrebi daca vrea sa stea cu tine, macar sa incercati sa vedeti cum e happy. Daca iti doresti sa stai cu ea lupta, Eu iti doresq succes!

| George2000_6958 a răspuns:

Vai ce copil, deja s-a facut toata Romania de *** apar doar obsedati de cs si mt2 care numa vin cu intrebare stupide de gen: uaaaa, mi-a imprumutat aia un stilou, oare ma place?

| danielabusuioc2010 a răspuns:

Depinde ce ti-a zis... daca era o intrebare legata de scoala, nu iti face prea multe sperante, dar daca a fost doar o abordare pentru a face conversatie...e un inceput bun!