| IoanaIonuca a întrebat:

Am fost aseara la o colega la un majorat si a fost toata clasa. Totul frumos, pana cand, un coleg (baiatul de care mi-a placut sau inca imi place laughing ) a dansat cu o fata. Bun, sa zicem ca trecem peste, desi m-a indispus putin. Apoi toata noaptea a dansat cu fetele din clasa pe care cica nu le suporta si pe noi, care suntem "grupul lui" nici nu ne-a bagat in seama. Era beat, dar se zice ca la betie spui adevarul, nu? Sau ma rog, faci ce simtilaughing Dar de ce a facut asta?! Nu-mi pot da seamalaughing

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate in noaptea aia a vorbit cu ele si s-a simtit mai integrat in acel grup, idk. Sau pur si simplu a vrut sa se simta bine cu toata lumea si stand mereu cu voi le-a vazut ca pe ceva nou.

| 1Q a răspuns:

La betie spui adevarul, dar el nu a spus nimic, el a facut, a dansat ceea ce este o actiune, iar la betie nu prea iti mai controlezi actiunile, si chiar daca nu era beat si dansa cu fetele alea, putea sa danseze doar din politete deoarece erati intr-un cadru de petrecere in care nu se mai tine cont de pretenii si dusmanii, ci toti cei din acel mediu sunt uniti in a se distra.

| IoanaIonuca explică (pentru 1Q):

Nu asta a fost "problema", ca a dansat cu ele, doar si eu am dansat cu persoane care nu-mi sunt foarte simpatice. Cel mai mult m-a deranjat faptul ca nu ne-a bagat in seama absolut deloc.

| 1Q a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Mda se mai intampla si chestii de astea si pe mine cateodata unele fete cu care ma inteleg bine nu ma baga in seama si nu inteleg de ce. Poate doar nu isi dau seama sau nu o fac cu intentie nu stiu ce sa zic.

| IoanaIonuca explică (pentru 1Q):

Sunt curioasa cum se va comporta maine la scoala. Ne-am propus sa nu mai vorbim cu el, dar nu cred ca rezist. De fiecare data reuseste sa faca sa-mi treaca supararea pe el laughing)

| 1Q a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Este o idee buna sa nu il bagi in seama, lasa-l pe el sa vezi ce zice si cum se comporta prima data.

| Divy a răspuns:

Simplu pe voi vă are mereu, așa cred și vă tratează ca pe rezerve înschimb ce a spus despre alea e posibil să fie doar minciuni sfruntate și da la beție chiar se zice adevărulwinking

| FaraNume1245 a răspuns:

Daca spui ca era beat, de ce te gandesti atat la ce a facut? Crezi ca a gandit inainte sa faca? La betie faci ce iti trece prima data prin cap, nu analizezi situatia.

| NH4OH a răspuns:

Hmm..nu cred ca e asa. Betia poate a fost o sansa sa-si petreaca timpul cu niste neghioabe si nimic mai mult. A fost ca un impuls de a-si bate joc de ele cu privirea si cu timpul, atentia acordata.
Nu te ingrijora, cand esti beat faci ce te duce capul, dansezi cu dusmanii doar ca sa vezi cum e, faci glume cu ei, mai hai si cu o bataie etc. Dar atunci cand esti treaz poti judeca ( mie imi place de ala, de celalalt nu, care imi sunt prietenii etc ). Nu a fost nimic serios, dupa parerea mea. Daca ar fi fost asa ar fi pastrat o legatura destul de stransa mai apoi.
Bafta, funda?