| anonim_4396 a întrebat:

TPU cum imi dau seama ca o fata vrea sa intretinem relatii sexuale? Ne am imbatat si deja...mna...va dati voi seama,nu mi-a spus in fata ca vrea sa ne fufu,dar asa dadea de inteles, imi e frica sa nu ma fac de cacao, gen eram beti intr-un apartament
Vreau sa mi raspundeti la intrebare si sa-mi spuneti ce parere aveti despre aceasta intanplare
Dau funda

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Pai era beata dragule si nu mai realiza ce face sau ce spune sub influenta bauturilor spirtoase. Un domn nu va profita niciodata de o domnisoara ametita. Poti sa ti reiei tatonarile amoroase dupa ce isi revine complet nu a doua zi cand e mahmura. Si nu cred ca faceati mare lucru avand in vedere ca erati amandoi in aceeasi stare. E posibil sa se simta pregatita pentru pasul asta si o sa ti dai seama daca insisti un pic mai mult prin o apropiere mai mare, tandrete, saruturi.

| simplegirl2 a răspuns:

Eu zic ca de obicei fetele la betie spun lucruri adevarate, poate fata vrea sa o faceti dar nu are curajul sa ti-o zica direct, atunci ar trebui ca tu sa iei initiativa dar nu sa o fortezi ci sa o iei cu incetisorul, cu subinteles si daca vrea si ea, atunci norocul tau

| anonim_4396 explică (pentru simplegirl2):

Si daca nu vrea ma fac de cacao laughing)

| simplegirl2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu-i zici direct vrei sa o facem; o spui cu subinteles sau faci si tu niste gesturi:o atingi, o saruti etc.

| anonim_4396 explică (pentru simplegirl2):

Ehh mersii;*