| EL3M3NT2018 a întrebat:

TPU de ce o visez noaptea cand adorm prin somn pe Inna facand sex Wtf da nici nu e ruda cu mine si o visez cam mereu noaptea facand sex cu Inna Si Acuma Am devenit obsedat de ea ascult si melodiile ei mereu am pus si poza cu ea pe desktop Wtf ajutati-ma plssss help am 17 ani si o visez pe Inna Facand Sex Cu ea sta langa mine cu pielea goala si imi atinge cucuhee hee Nu va mint chiar o visez facand sex Wtf plssss help ajutati-ma ca am devenit obsedat de Inna Va rog eu frumos ce sa fac ca sa o uit plss ajutati-ma cand adorm imediat o visez facand sex cu mine de ce oare nici nu e ruda cu mine sa o visez pe ea facand sex plss help nu mai vreau sa o visez ajutati-ma pls dau funda cine ma ajuta plsss am pus si poza pe desktop cu ea ascult si melodiile ei mereu pe youtube de ce plssss help help help dau funda nu va mint si nu fac misto si mie nu imi arde acum de mistoo plsss dau funda cine ma ajuta si pe mine sa o uit m-am tot saturat sa o visez noaptea facand sex cu Inna de ce o visez facand sex Noaptea de ce plssss help cine ma ajuta dau fundita plss funda happy

5 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Sau mai bine du-te la un psihiatru.

| DorelSudoru a răspuns:

Taci cu "pls" is "dau funda" frustratule, invata sa te exprimi

| GabrielaSandica a răspuns:

In primul rand te-as ruga sa ti revizuiesti gramatica. Nu de alta dar da prost daca ea ar intra aici si ar citi comentariul tau macar sa i placa si ei, nu sa inchida pagina din cauza gramaticii.

Daca tu te visezi cu ea facand sex, este ca tu te gandesti la asta. Creierul tau lucreaza noapte ceea ce vede ziua. Daca tu asculti melodiile ei si te gandesti "ce buna e cand sta aplecata, sau uite ce tate are" e normal ca seara sa o visezi.
Ti-as sugera sa stai cu cartea de gramatica in mana si cu siguranta o sa dispara din capul tau

| MihaYo a răspuns:

Poi in primul rand eu cred ca ar trebui sa fi mai calm noaptea inainte de culcare, incearca sa fi mai putin stresat si sa nu mananci mult la cina pentru ca din cauza asta poti avea anumite visuri ciudate.Parerea mea e sa stergi toate pozele si melodiile ei din calculator si sa arunci tot ceti aduce aminte de ia. Poate asa nu o so mai visezi in pielea goala, o so visezi imbracatalaughing

| grasutu a răspuns:

Incearca sa bei un pahar cu lapte cald inainte de culcare si sa incerci o sedinta cu un psiholog.