| 2zecepr a întrebat:

Tpu..Help me! Mie imi place de o fata si ei de mine.dar nu vrea sa fie cu mine, a spus ca nu vrea sa aiba prieten si bla bla bla.ce sa faC?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu poti face decat sa o curtezi si pe viitor, poate se razgandeste in lipsa altei cereri mai bune.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ea nu te vrea, gaseste-ti alt fata care sa te placa.

| LoveSleep a răspuns:

Bă copilaș. Ești genul ăla de disperat care din "Te plac, ca pe un frate" (O respingere obișnuită) vede și aude doar " Te plac " iar restul cuvintelor sunt bla bla-uri.
Nu-s fetele de tine, poate ai mai mult noroc cu băieții.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ramai in apropierea ei dar nu forta lucrurile. Daca e sa fie ceva, va veni de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aflat ca esti disperat, si nu esti bun de a avea o prietena.

Răspuns utilizator avertizat
| Lorde92 a răspuns:

Sa te impusti!

| RevolutionX a răspuns:

Absolut nimic..Nu ești cârpa eiwinking

| euandreeeeeeeeeea a răspuns:

Daca nu vrea, nu mai incerca. Incearca sa fii doar prieten cu ea si o sa vezi ca va veni ea la tine daca va vrea ceva.