| SoSadBiank a întrebat:

TPU, oare ma mai iubeste? Am stat impreuna 3 ani, dar de cateva luni parca s-a schimbat.Nu ma mai suna asa des, ne intalnim la 3-4 zile(stam in acelasi oras)parca e mai rece. e normal?sad

4 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Şi-a găsit pe una mai frumoasă şi mai deşteaptă.

| Mihaellla a răspuns:

Maii siincer nu e normal :-s e destul de dificil :-s ar trebui sa vb cu el sau sa pe cerii sfatul prieteniilor lui sa persoanelor care il cunosc mai biinebatting eyelashes
daca vrei sa vb maii multe add: piitiicca :* si vb acolo love struck
te pup` love struck

| deeaitzu a răspuns:

E normal sa aiba zile mai proaste, nu e asa normal sa te indeparteze.ai incercat sa discuti cu el? daca nu,incearca sa discutati, si intreba-l ca s-a intamplat, de ce e rece cu tine.comunicarea e totul intr-o relatie, cred ca stii.si de iubit,sigur te mai iubeste, dar probabil simte o monotonie si are nevoie de o pauza. discutati deschis, si o sa fie bine.bafta

| addr22 a răspuns:

Buna! Pot sa-ti zic ca normal nu e. adica daca tu nu ti-ai schimbat atitudinea fata de el nu e normal.incerca sa vb cu el si sa-l intrebi de ce e asa rece cu tine ca e mai bine sa stie ca asta e parerea ta.