| KurseMarkSasuke a întrebat:

TPU va rog sa ma ajutati! De vreo 6 luni mi se inrosesc partile de langa testicule(si in stanga si in dreapta). Pana acum imi dispareau de la sine si apareau din nou dar acum este prima oara cand nu au disparut pentru cam.7 zile si au inceput si testiculele si fie putin rosii.Este vreo problema? Va rog ajutati-ma! Spuneti-mi daca este vreun tratament sau daca pot scapa de ele...

Răspuns Câştigător
| TheAvenger00 a răspuns:

Buna!

Este o infectie si este facuta din cauza transpiratiei. Sper ca te-am ajutathappy

Cya!