| melii_3038 a întrebat:

Trebuie sa consult un ginecolog? sigur asta ar fi raspunsul tuturor asta as face si eu dar intervine imd rusinea teama etc... am o problema mi-am inceput viata sexuala de 1 an si 2 luni iar pana acum am facut-o doar de 4 ori... problema e ca am observat inca de a2-a oara cand am am intretinut relatii sexuale cu partenerul meu ca am o bucatica de carne rupta dintr-o parte a (mrog intrarea) e un caz des intalnit sau e doar la mine? si inca ceva cand intretin relatii sexuale ma doare ingrozitor sa fie dot de la asta?

3 răspunsuri:
| Tso a răspuns:

La ginecolog trebuia sa mergi in prima luna de la inceperea vietii sexuale, pentru un consult si sfaturi.
Ar trebui sa mergi la ginecolog cel putin o data pe an.

| 1Qitu a răspuns:

Du-te la ginecolog. Nai dc sa-ti fie rusine. Fi barbat happy

| odin999 a răspuns:

Fugi la ginecolog ca m-am uitat la multe fete si nu au nici o bucata de carne ramasa. mai ales ca te doare fugi la doctor