| Vreau sa mi se stearga contu a întrebat:

Trebuie sa ma duc diseara la un majorat, azi mi-a venit ciclu si ma doare burtika de mor, ce s aiau sa nu ma mai doara, ca nu vreau sa stau toata seara pe scauncrying

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu iau aulin si sunt foarte bune, dar vezi sa nu iei mai mult de 2 pe zi, ca sunt destul de puternice.
si icnearca si ob, mie ob-ul parca imi mai atenueaza din dureri si nu mai am senzatia aceea foaaarte nasoala ca simt cum imi curge straight face. ma simt mai comfortabila cu el big grin

| arysa a răspuns:

Eu iau Aulin si-mi trece imediat.

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

O sa iau cand cobor in oras sigh nici nu mai pot sa dormsad am luat 2 piafen si 1 nospa straight face da nu mi-a trecut

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

Am luat 2 piafen si 1 nospa laughing nu m`a durut a fost bine big grin

| evoke a răspuns:

Ia un Algozonehee hee
Eu de'astea iau cand sunt in aceeasi situatiebig grin

| eounik a răspuns:

Ia caffettin, nu numai ca iti trece, dar te va tine in picioare toata noaptea :X

| Lilik a răspuns:

Nurofen plus, ibalgin, paduden si o supica, sa-ti fie cald la burtica. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Ibalgin forte ". Sunt niste pastilute roz. Nu abuza de ele.