| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

Tu de ce iubesti Romania?

Răspuns Câştigător
| opierdevara a răspuns:

Iubesc Romania pentru ca sunt romanca! Sunt mandra ca sunt romanca! Iubesc ROMANIA pentru ca am sufletul roman, pentru ca desi are "defectele" ei imi ofera zilnic ceva nou.
Iubesc Romania pentru cei care si-au dat viata pentru a pastra teritoriile intregi. Iubesc Romania pentru ca aici m-am nascut si aici vreau sa mor. Iubesc Romania! Iubesc Romania pentru faptul ca aici ma simt acasa, ma simt roman! Iubesc Romania si nu as pleca niciodata de aici!
Sunt dezamagita de cei care spun ca nu isi iubesc tara! Nu e vina tarii ca avem conducatori demni de tot dispretul.E vina noastra! Noi i-am pus acolo! Si celor care nu le convine.nu-mi pasa.Eu imi iubesc tara, as face orice pentru ea si niciodata nu as parasi-o!
Iubesc ROMANIA!

9 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Cea mai PROASTA tara este Romania ce dracu numai pedofili homosexuali retardati ma pis pe Romania si pe Presedintele iei

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Youcomewithmeinhell):

Vrei sa spui''cea mai proasta natie'' deși nu toti sunt la fel, dar nah.
Taara este teritoriul care este populat de o natie, fa diferenta.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Youcomewithmeinhell):

Vrei sa spui''cea mai proasta natie'' deși nu toti sunt la fel, dar nah.
Tara este teritoriul care este populat de o natie, fa diferenta.

| sinx a răspuns:

Treaba cu iubesc Romania e relativa. La fel si cea cu ''mandru ca sunt roman''. Parca ne-am ales noi locul de nastere. Sincer preferam Austria love struck

Si in incheie nu dau 2 lei pe tara asta. Desi nu duc lipsa de nimic, nu pot sa trec cu vedere situatia generala in toata tara. Cu prima ocazie cand se iveste ocazia ma mut definitiv.

| faranume1 a răspuns:

Cine zice ca o iubesc?

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru faranume1):

Pai.intrebarea era pentru cei care o iubeschappy

| faranume1 a răspuns:

Dati-mi in **** mea bann voi sunteti retardati? am scris traiasca hitler pcr jos evreii nimeni nu-mi da banstraight facestraight facestraight facestraight facelolololol...

| Judas6k a răspuns:

Cine spune ca o iubesc pe curva asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o iubesc, si imi iubesc orasu si nu ma pot satura sa vad marea chiar daca e iarna happy.