| Anca95 a întrebat:

Tu iubesti romania? De ce?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da mai ales ador sistemul feroviar si drumurile caci pe acolo voi merge eu cand ma voi angaja ca sofer profesionist.

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Oarecum.Pentru ca aici m-am nascut, pentru ca nicaieri nu e mai bine ca acasa, alaturi de toti cei dragi.Si in plus,Romania este apreciata pentru valoarea sa artistica si culturala,pentru solurile fertile (pe care,din pacate, nu se cultiva atat cat ar trebui).N-avem un trai chiar bun in tara, dar nu ne-ar fi nici bine afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata. Sincer, tara asta ma scarbeste[scuze, de expresie chatterbox]...totul, totul e la pamant si cred ca nu mai trebuie sa enumar motivele.

Plus ca am mai multe motive personale, abia astept sa parasesc tara asta...bine, asta nu inseamna ca parasesc TPU-ul! whistling laughing

Oricum: Poate undeva, merita sa dai Romaniei o sansa, dar trebuie sa ai rabdare si vointa.

Ceau^^