| MusicMakesMeFreeXD a întrebat:

Tu de ce iubesti Romania?

Răspuns Câştigător
| EANS a răspuns:

De ce? ei bine:
1. este tara mea
2. avem minunate locuri, pentru care, multe tarii al platii miliarde de dolari ca sa le aiba si ei.
3.suntem un popor minunat,si cinstit, in majoritatea cazurilor, chiar daca mai sunt si situatii rele.
4. locurile acestea minunate sunt facute din sangele si sudoarea strabunilor nostri, care s-au luptat sa ne asigure un viitor, s-au luptat pentru noi.
5 si nu in ultimul rand, o iubesc pentruu traditii si mancaruri. care sunt extraordinar de bune
sper ca te-am multumit, intr-un fel dau altul cu raspunsul meu

5 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Cine a zis ca o iubeste? thinking

| xKaяikatuяix a răspuns:

`Nu o iubesc laughing pentru ca presedintele astaa nu face nimic despree tara astaa saracaa oh go on.

| SEAL a răspuns:

Nu o iubesc, cum as putea sa iubesc un asemenea rahat!

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Pt. k e tara mea! Da un like pls:*http://www.facebook.com/....../photo.php

| Alee2011fb a răspuns:

Ca imi e drag Boc big grin