anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Uhm, buna tpu....Am 14 ani si nu stiu ce sa fac. M-am indragostit de o persoana de acelasi sex ca mine si de aceeasi varsta, si oricum nu e din acelasi oras cu mine, dar o iubesc mai mult decat orice pe lumea astapuppy dog eyes Nu cred ca s'au inventat cuvinte ca sa pot exprima ceea ce simt pentru eapuppy dog eyes Pentru ea traiesc, fara ea simt ca lumea mea a luat sfarsit, ea e motivul pentru care traiesc. Da poate e ciudat ca m-am indragostit de ea, dar nu eu aleg de cine ma indragostec, ci inima mea. Atunci cand nu vorbesc cu ea ma simt ciudat si stau numai cu gandul la ea, iar cand vorbesc cu ea sunt cu capul in nori si mai multe chestii, si se comporta asa de frumos cu mine, nu stiu ce sa fac. Se vede foarte bine ca tine la mine, prin felul cum vorbeste cu mine si mi-a si spus asta. Jur ca as lasa totul si m-as duce la ea, dar din pacate oricat de mult mi'as dori asta nu pot. Sta tocmai in Bucuresti si mai am si scoala, dar in ultima vreme se intampla chestii ciudate, adica gandim la fel, scrim aceleasi lucruri in acelasi timp si ne intelegem din ce in ce mai bine. Nu stiu sigur daca si ea simte acelasi lucru pentru mine, chiar daca zilele trecute, fiind pastele, a baut putin, si stiti si voi ca omul la betie zice adevarul, si o prietena a intrebat-o pe cine iubeste acum, si ea a zis ca pe mine, si am simtit o multime de fluturasi in stomacpuppy dog eyes Sincer nu stiu ce sa fac, daca m-ati putea ajuta voi cu un sfat sau ceva. Va multumesc oricum, mai ales pentru ca m-ati ascultatpuppy dog eyes

1 răspuns:
| Aurashyk a răspuns:

Fata,da esti proasta! Incearca sa o uiti!