| danim7 a întrebat:

Uitati...eu am 15 ani si acum o luna am inceput liceul am cunoscut o fata super frumoasa si dragata cu mine in clasa...am inceput sa vorbim din primele zile in prima vineri am iesit si tot asa din ce in ce mai bine. faceam totu impreuna pana cand acum o saptamana a inceput sa se vada cu fostul ei prieten care ea nu vroia sa auda de el acum 2 saptamani tipa la el la telefon si acum se vede in feicare zi cu el...am avut o mica discutie cu ea pentru ca imi zicea ca nu poate sa vina ...si se vedea in fiecare zi cu fostul si mi-a zis ca la iubit si inca il mai iubeste si acum il testeaza...ca si cand lar testa daca trece se duce cu el daca esueaza ceva gen vine la mine...ca si cand as fii o rezerva. Eu o iubesc pe fata asta sunt nebun dupa ea.pana acum numai esecuri cateva nopti n-am dormit m-am gandit. De saptamana asta cand a apurut din nou fostul nici nu s-a gandit mi-a zis direct pa si numai cu fostul s-a vazut...si nu ma simt prea bine parca pe zi ce trece e mai greu numai la ea ma gandesc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i motive ca nu o mai vrei ignor-o cateva zile(sunt fata stiu ce spun am trecut prn asta)si daca chiar tine la tine va veni si iti va vb caci va fi suparata poate nerabdatoare si poate te vrea inapoi! daca nu zc nimic isi continua viata poate mai fericita cu fostul atunci tu ai fost doar o jucarie care sa-l fac gelos pe anteriorul...crede-ma functioneaza!

1 răspuns:
| rozalia25 a răspuns:

Intrebarea e daca chiar merita? Cel mai bine e sa discuti cu ea, sa-i zici ce simti si sa-i ceri o decizie. Daca mergi asa cu zaharelul te trezesti ca sta cu tine dar iasa in oras cu el. Cel mai bine cauta o fata de calitate care sa te merite.