| ellalove a întrebat:

Uitati eu am ramasa cu o nedumerire. Ce fel de baiat credeti ca e acela care dupa ce se desparte de tine iti trimite mesaj ca a inceput sa tina la tine si ca daca era sa mai fi ramas impreauna mai incolo sufereai si nu ar vrea asta si ca nu regreta ca a stat cu tine dar intr-un cuplu mai sunt si nevoichatterbox...si apoi dupa nu stiu cat timp il auzi ca ii zice celei mai bune prietene ca lui de la inceput i-a placut de ea da nu putea sa se bage peste ea si prietenul ei.Si apoi ii mai zice ca eu am stat cu prietena ta doar pentru ca m-a rugat cel mai bun prieten al meu ca nu stateam eu cu aia.Stiti asta zicea acum dar inaintea a mai avut si tupeu sa o sune pe prt mea de nu stiu cate ori si sa o intrebe cum ma simt si ca si el a tinut la mine ...mai imi trimite si mesaj atunci si dupa ce m-a facut cum m-a facut la telefon tot el m-a sunat cand se apropia revelion sa ma intrebe ce mai fac.In fine acum nu ma mai intereseaza da nu am inteles comportamentul lui. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| lemmon a răspuns:

Cu siguranta habar nu are ce vrea. sau poate te vroia si pe tine dar mai vroia si alta fata. nu e o persoana stabila. eu una cred in astre, zodii etc si asa de curiozitate sa ii citesti zodia pe larg. vei primi de acolo respunsurile pentru nesiguranta lui si poate vei fi uimita ca prin intermediul astrelor il vei cunoaste mai bine. asta e parerea mea si sper sa tii cont. pe scurt : nu stie ce vrea. pupici:*ink ceva:poate dupa ce te-a pierdut si-a dat seama ce persoana buna avea alaturi si nu stia cum sa te recastige, macar sa fiti prieteni.

2 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Ca se joaca cu tine. isi bate joc. lasa-l in pace.

| camelutsa a răspuns:

Saracu era dusoh go onlaughingprobabil ca te-a pierdut si-a vz ce-a pierdutoh go onlaughing
Tee uiTi Ca fraieru`n TrecuT.Si iti Dai Seama ce`ai pierDuT...cand ma vezi ZamBinD frumOs...iTi Dai Seama ca eSti prOsT 8-\n`ai StiuT Sa ma Ti lanGa Tne Si acum Nu prea`ti cOnvine \