| AyU a întrebat:

Hey dragilor
am si eu o nedumerire, si nu stiu ce sa fac in continuare.

spt trecuta am fost intr-o excursie la sky cu niste baieti din clasa paralela cu mine, si cu un baiat din a 12. eu sunt boboaca big grin.
faza e ca spre sfarsitul zilei, tipul ma ajutat cu schiurile, claparii, si apoi intr-o parcare m-a lasat sa intru in microbuz in fata lui si s-a pus chiar in spatele meu. Pe drum am stat cu el, 2 din clasa cealalta si profa de engleza si am povestit. Si apoi a aflat ca am prieten. In schimb il amuza mereu faptul ca eu imi vorbesc prietenul de rau si vorbesc urat cu el. Pt ca in ultima vreme ma cert cu el foarte mult si nu mai simt atatea pentru el. Saptamana asta de fiecare data cand ma intalneam cu tipul din a 12 la scoala, ma saluta si se uita frumos in ochii mei. Si ieri am fost din nou in excursie, tot cu el si cateva colege. M-a luat in brate, mi-a dat zapada, am facut poze, in timp ce ma tinea in brate, apoi cand am mers pe telescaun doar cu el, m-a luat in brate pentru ca batea vantul. Iar pe masina el statea in fata cu profa iar eu stateam in spatele lui, si m-a luat de mana si se apropia de mine, iar profa ii tot spunea ceva apropouri cu privire la mine. Dar apoi o colega de-a mea a inceput sa se dea la el, si mie mi s-a facut rau. si el in loc sa o bage in seama pe ea, mereu ma intreba cum ma simt si m-a luat de mana din nou.
Ce credeti depre toata povestea asta? Ce ar trebui sa fac cu cei 2? Cel mai detaliat si cele mai multe sfaturi primesc fundita love struck!

Răspuns Câştigător
| Slifer a răspuns:

Parerea mea este sa vii in intimpinarea lui, dar nu te lasa foarte usor, asa vei vedea daca intr-adevar simte ceva pentru tine, sub nici o forma nu-l nega, succes porumbeilor happy

2 răspunsuri:
| RaLuK05 a răspuns:

Cred ca te place cu adevarat.iar daca sh uh il placi. poate ar fi bine sa va dati o sansa.

| cobra207 a răspuns:

In primul rand nu mai zice "cealalta e enervant si plus ca nu exista, e "cealalta". Trecand peste acest subiect, ai spus ca tipul e a 12-a si tu a 9-a, ma ala oricum o sa se gandesca sa o faca cu tine si o sa zica chestii gen daca vrei sa stai cu mine arata-mi ca ma iubesti si bla bla bla.Mai ai si un iubit, gandeste-te si la saracul ala cum o sa faca daca il lasi pentru altul. Oricum tu fa ce iti zice instinctul si nu ti-o trage cu el de nici macar un fel ( fara anal, oral...) deoarece nu o sa ramai cu el. Repet fa ce iti spune instincult, multor baieti le place doar sa agate si pe urma nu mai reprezinti nici o provocare.