| BeatriceBety03 a întrebat:

Imi place de un baiat e cls a 8 a ( eu a 7 a) si mi-a cerut nr de tel si am vb cu el dar nu face complimente des si uneori face glume ciudate, dar de la un timp incoace e mai distant oare ma place sau nu? Pareri va roog!

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

TE place si e normal sa o faca.E varsta cand incepi sa percepi fetele in altfel decat era inainte.Trecem peste.Incearca sa vb si tu cu el. Daca el facea gesturi si tu nu i-ai raspuns sa ai dai de inteles ca si tie iti place de aia se poarta asa.Vb cu el.

| xAnonym a răspuns:

Daca nici complimente, cred ca doar prieteni... fara suparare, dar incearca tu sa arati ca-l iubesti si poate chiar te place, arata-i ce pierde happy