| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat imi spune ca ma iubeste si ca vrea sa fie cu mine si mi-a demonstrat asta dar cand vine vorba despre alte fete vine cu replici de genul "ce sani mare are x", "aia e buna(corp) dar e proasta" si ma face sa ma simt prost deoarece eu nu am sani mari si nu sunt f. frumoasa. Ce inseamna asta?

8 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pfoai.
Am trecut prin asta
are reputatie de gagicar nu?
Asa era exul dar asta nu insemna ca nu ma iubea sau nu tinea la mine
Il poti ruga sa inceteze cu observatiile de genu, spunandu i ca nu te intereseaza
Daca continua asa si dupa asta fa acelasi lucru si u sa vada si el cum e sa te simti aiurea
Daca el nu are fund zii si u :wow c fund fain are ala
si chestii care ii dau un minus luismug
Succes

| pisicutsa a răspuns:

Depinde ce vîrstă prietenul tău. Una ce'ţi pot zice că băieţii la vîrsta adolescentă se gîndesc că le place sîni mari, poponeţe mari, dar cu timpul înţeleg, le ajunge la cap că nu e important cît de mare e sînul ci faptul cum eşti TU. El doar nu se întîlneşte cu sîni, ci cu tine. Nu te stresa şi nu te ruşina căci asta nu e problemă, crede'mă.

| pensionar a răspuns:

Daca ti-ademonstrat ca te iubeste, nu te speria daca se uita si dupa alte tipe si le comenteaza. pentru el tu esti unica si nu te compara cu nimeni iubiti-va mult!

| dulcica1 a răspuns:

Paremise ca te iubescul in situatia data ar suna fals!
eu consider ca persoana cu care te intilnesti nu pune suflet asupra relatiei voastre!
Zic sa-l lasi! e mai putin de suferit si apoi nu e frumos din partea sa!
ai grija! Listen to your heart

| Ice*Queen a răspuns:

Faptul ca zice asta nu inseamna neaparat ca nu tine la tine. Poate pur si simplu, ii place sa aiba o relatie "deschisa"(sa-i zic asa)... Imi imaginez ca te simti aiurea, dar incearca sa vb cu el si sa-i zici ca te deranjeaza si in functie de raspunsul lui vei sti ce vei face pe viitor, vei sti daca te merita sau nu. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu cum e. nu ca nu sunt frumoasalaughing)glumeam doar ca asa fac toti cred ca daca face asa nu te prea iubeste caci un baiat indragostit nu mai are ochi si pentru altele; eu zic sa nu-ti faci mari sperante cu acest baiat caci pare cam afemeiat si cred ca ar fi oricand gata sa te lase pentru o fata mai frumoasa si mai 'buna'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ca ai dat peste un tip de milioane, de treaba si glumet. vezi sa nu-l scapi, sa nu te superi pentru glume din astea si sa-l lasi.

| BuradaCosmin a răspuns:

Cred ca daca face asa vrea sa te faca sa il placi mai mult.