| anonim_4396 a întrebat:

Un prost se ia de mine spune ca am sani mai mari ca unei fete si trebuie sa port sutien, dar eu am sani normali. Deci va rog sa-mi dati si mie niste replici cu care sal amutesc pe prost

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ai ginecomastie probabil,si eu am asta.
Spune-i daca vrea sa suga pana da de lapte. Sau la fete care iti zic chestia asta, spune-le "vrei sa ne sugem reciproc?" Sau ceva gen " Hai sa facem schimb de sutiene " Eu o patesc rar acum, dar in adolescenta, cat mai ma consumam... O pateam des la scaldat, cand erau fete si baieti laughing Dar acum... Toate sau dus happy sunt doar unu 2 papagali. Fa cum ti-am zis, spune-o cu tupeu, si o sa vada ca nu te afecteaza si nu o sa mai zicarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat