| pisi042 a întrebat:

Un baiat m-a invitat sa ies cu ie sambata doar ca stiin d ca ai mei nu o sa ma lase i-am.spus ca sunt ocupata. dar nu stiu de ce i-am intrebat pe aime daca pot sa merg si ei au spus da dar eu nu stiu cum sa fac ca sa-i spun ca pana la urma merg. daca el nu mai vrea sa mearga?
P.S suntem coleg de scoala dar clase diferit dar nu am numarul lui si nu cunos pe nimeni din grupul lui

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Poi astazi e miercuri, mai ai doua zile la dispozitie ca sa gasesti momentul potrivit!
Cat despre intalnire, ai putea sa-i spui daca mai este valabila oferta, pentru ca ai reusit sa rezolvi problemele ca sa poti iesi cu el!
Asa imposibil sa te refuze! mai pui si o fata de ingeras si intalnirea e garantata!
Succes!

| neutrino a răspuns:

Dupa felul in care scrii, nu este de mirare felul in care gandesti. Scrii aiurea, gandesti aiurea. In legatura cu intalnirea, nu-ti ramane decat sa-ti cauti baiatul si sa-l intrebi daca mai este valabila invitatia.

| SerafimHD a răspuns:

Il intrebi daca mai este valabila propunerea apoi ii spui ca s-a rezolvat problema pe care o aveai programata in ziua respectiva

| Maya89 a răspuns:

E simpplu.Ii spui ca pentru el ti-ai eliberat programulwinking
Si tura viitoare intreaba-ti mai intai parinti inainte sa dai raspunsuri.winking

| VladCepeș a răspuns:

Îi zici că ți s-a eliberat programul și dacă mai e valabilă oferta vrei să-i rupi fâșu' sau ceva în genul. Deal?