| eudemonica a întrebat:

Un "numar" inseamna de cate ori a ejaculat baiatul? Cam cate "numere" poate "sa faca" un barbat si cat dureaza fiecare?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un numar este denumirea prostituatelor pentru un act sexual incheiat cu ejacularea clientului. Mai este folsoit de baieti in relatie cu raporturile sexuale fara implicatii, cu fete care nu sunt prostituate (pe care nu le platesc) dar cu care fac sex ocazional, la intamplare.
Numarul de acte sexuale pe care il reuseste un barbat consecutiv difera de la unul la altul. Unii pot doar o data, altii pot si de 4-5 ori la rand.
In general, barbatul alege cat dureaza un act sexual. Barbatii isi pot controla ejacularea cam cat vor.

| Bababam a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat, cat de excitat este poate dura 2 minute, poate dura si 30-45(mai sunt unii mincinosi care se dau virili si spun ca tin 3 ore, fals)... si da, un "numar" se termina cand ejaculeaza barbatul

| eudemonica explică:

Dar este adv ca primul numar dureaza mai putin ca al2lea?

| eudemonica explică:

Este adv ca primul nr dureaza mai putin? adica baiatul ejaculeaza dupa 5-10 min?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de multe chestii.Una dintre ele este de cum stie fata sa-i stirneasca interesul iar durata numerelor creste odata cu numarul actelor in sine.

| KIRK a răspuns:

Da! in functie de stare[odihna, liniste], poate duce si 3-4 numere.