| fantasy01 a întrebat:

Un prieten de al meu place o fata! Fata nu vrea sa vorbeasca cu el! Cum ii pot impreuna?

Răspuns Câştigător
| AnNyşK a răspuns:

Pai vb cu ea incearca sa vezi daca sh ea simte ceva pentru el, iar daca vezi ca sentimentele ei nu sunt aceleasi ca ale lui, nu ai ce sa facistraight face pentru ca nu poti obligasad

6 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Daca fata nu il place.cu ai ce sa-i faci.
daca il simpatizeaza, intra in vorba cu ea...intreab-o asa. discret ce parere are despre baiatul asta.

| victoR1k_1606 a răspuns:

Nu poti.

| fantasy01 explică:

Urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii impusti pe amandoi, apoi ii impreunezi...ca pe animale.

| Private a răspuns:

Afla ce ii place fetei, hobby-uri. si indeamna-ti prietenul sa faca lucruri pe care ea le adora, care sigur nu i-ar rezista.

| fify a răspuns:

Pai la inceput ia fata du-te intr-un loc dupa aceea suna-l pe baiat si cheama-l tu pleci si ii lasi singuri fundita plz