| Stamate_Iulia_1990 a întrebat:

Un raspuns, va rog, am o mare nelămurire: eu am iubit si e plecat din țara, are un telefon mai rau si intra de pe Internet Explorer, nu de pe aplicația Facebook, timp de 3 sapt nu ii s-a conectat Facebookul deloc singur. Acum ne am certat si imi spune ca ii se conectează cand prinde Wi-Fi ca asa-i cand nu intri de pe aplicație, este posibil? Țin sa Mmenționez ca acolo nu are laptop, tableta, nimic de pe ce sa intre dar am vorbit aseara la tel 20 min si dupa am intrat pe Facebook si fusese activ cu 8 min inainte deci in timp ce vorbeam...nu are nimeni parola lui 1000%.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Imi pare rau tu NU ai dreptul sa il perturbi cat este plecat din tara baiatul ti-a semnalat clar acest lucru, lasa-l in pace nu vezi ca e sufocat si stresat din cauza ta? daca o ti asa face AVC si ajunge la urgente haklelel maica sfanta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar unde e frate ăla? În pușcărie?

| WaterDrop a răspuns:

Deci, voi v-ati certat pentru ca el intra acum pe facebook, desi inainte nu o facea? Oricum ar fi, Facebook v-a facut sa va certati? De ce mai sunteti impreuna? ( bine asta o cam banuiesc daca ai mentionat ca el este plecat din tara ). Da`l incolo de Facebook.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru WaterDrop):

Habar nu ai cat de mult ajuta facebook sa te descotorosesti de prietene cicalitoare precum autoareawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul este rau, nu iubitul.Ai incredere in el! Te iubeste, simt asta...

| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Sa stii ca daca nu intra dupa o aplicatie facebook si intrii de pe browser la un smartphone mai slabut sau alt gen de telefon, ti se poate intampla ca in momentul cand inchizi browserul tu sa apari online pentru ceilalti vizitatori si de fapt sa nu fi, mi s-a intamplat si mie in trecut, este posibil sa i se intample si lui, asta ar putea fi o cauza, dar nu pot spune 100% ca si lui i se poate intampla asta. Sper sa fi fost de ajutor.