| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Fratele meu mai mic a întrat pe Omegle TV de pe telefonul meu și s-a conectat la Omegle cu facebookul meu, cei de la Omegle se vor folosi de datele mele Facebook? Nu pare o aplicație serioasa și camd am văzut aplicația pe telefonul meu m-am deconectat imediat de pe ea și mi-as dezinstalat-o. Se întâmplă ceva cu datele de pe Facebook?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Esti cam speriata de "bombe" laughing Esti cumva o persoana secreta, nu te stie nimeni, nu stie nimeni adresa ta de FB sau mai stiu eu ce? Naspa de tot, ca si cum aveai adresa de Facebook secreta, nimeni nu o stia si gata ai foat deconspirata laughing

| AdioTPU a răspuns:

Nu vor face nimic rău cu datele tale. Ele se folosesc doar atunci când îți faci înscrierea sau conectarea pe Omegle dar nu ți le vor folosi in scopuri rele.

| vodami92 a răspuns:

Nu folosesc asa ceva omegle sau cum se cheama! dar nu cred ca ar putea afecta cumva Facebook-ul tau! fratele mai mic nu e hacker! stai linistita!