| Stamate_Iulia_1990 a întrebat:

Buna am o mare nelămurire, eu am iubit si e plecat din țara are un telefon mai rau si intra de pe internet explorer sau ce este pe tel ala dar nu de pe aplicația Facebook, timp de 3 sapt nu ii sa conectat Facebookul deloc singur acum ne am certat si imi spune ca ii se conectează cand prinde Wi-Fi ca asai cand nu intri de pe aplicație, este posibil?

1 răspuns:
| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Buna. Fara sa fiu carcotas, acum depinde.
Daca nu are nici facebook (aplicatia oficiala pentru android si windows sau ios) nici messengerul (la fel aplicatia oficiala) acet lucru est imposibil sa se intample. Se poate conecta automat la facebook doar cand detii aplicatia oficiala a lor. Daca nu o ai si intre cu browserul nu se va conecta automat, decat doar atunci cand accesezi tu singur facebook. Intelegi?