| Whitedea a întrebat:

Un virgin după câte minute ar trebui sa ejaculeze(in timpul masturbării) dar in timpul sexului?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma masturbarii probabil ca ejacularea sepoate produce dupa un anumit numar de minute imposibil de precizat precis/exact, insa in cazul intretinerii primului contact sexual, probabil ca foarte rapid adica dupa cateva secunde si asta in cel mai,, fericit''caz, fiindca este foarte posibil ca ejacularea sa se produca exact in momentul atingerii glandului de himen/vagin. Succes!

| Whitedea explică (pentru corbulalbrosu):

Pai și dacă ejaculez înainte sau in momentul atingerii vaginului înseamnă ca am ejaculare precoce sau doar ca e prima data și am emoții+lipsa de experiența..ca tot aud pe aici ca primul număr durează minim 15minute