| BaiatFinnn a întrebat:

Unde sau la ce sa ma uit ca sa ma masturbez foarte satisfacator (ce tip de videoclipuri sau la ce)!

9 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Gangbang.

| tudorvolcano a răspuns:

Dau verdictul : filmul Caligula necenzurat!
Subiectul principal este viața împăratului nebun care a vrut să-ți numească calul consul, dar ai și niște scene erotice în film.

| DariuzV5 a răspuns (pentru KronstadtResurrection):

Baa... Ce teapa... Si voiam sa ma uit si eu la porno ceva laughing))))

| tudorvolcano a răspuns (pentru KronstadtResurrection):

3000 de calorii pe zi pe locuitor?
Poate de la țuică și de la vin, și restul de la fasole laughinglaughinglaughinglaughinglaughing.
Dacă erau 3000 de calorii din piept de pui și din carne de curcan, chiar era ceva pentru care să te masturbezi, că era cu adevărat excitant laughing

| Camuflaj2017qp a răspuns:

La serialul ala Game of thrones in care si-o pun aia toti unu cu altul. BAFTA

| ALINAre18 a răspuns:

Videoclipuri porno logic

| Andreexx0 a răspuns:

Ceva porno, salbatic, in grup pentru mai multe pozitii in acelasi timp

| DennDenn a răspuns:

Încearcă pornhub