| alx235445 a întrebat:

Unde sunt locuri mai interesante de quickies in public gen afara din casa

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nicaieri, ca-i ilegal sa faci sex in public!

Nu mai spun ca risucl este mare sa faceti "penis captivus" si atunci ramai intepenit in ea, pana cineva cheama salvarea sa va duca la spital.

| dullcat a răspuns:

Din moment ce pui intrebarea cred ca esti adolescent si ai vazut prea multe filme.In viata reala e incomod si nesatisfacator sa o faci la dus, pe plaja sau nu stiu unde, ca sa fie mai special/iesit din comun.

| AIeXxX a răspuns (pentru dullcat):

Se vede că n-ai incercat laughing

| dullcat a răspuns (pentru AIeXxX):

Daca tie iti place riscul de a-ti rupe gatul pe suprafete alunecoase sau apa de orice fel care e un lubrifiant magic, pe langa nisipul care iti intra pe unde nu a fost vreodata menit sa intre, ok.

| alx235445 explică (pentru AIeXxX):

Bine ca ai incercat tu **** eu intreb ca voiam locati noi

| dullcat a răspuns:

Mi-am amintit de intrebarea asta.
Apropo de sexul in masina :))) https://www.reddit.com/......8%99i_noi/

| Sistemulxxl a răspuns:

Quickies? In quickieseria fireste.

| ALM2000RO a răspuns:

Ce înseamnă quickies?

| cnv2829 a răspuns (pentru ALM2000RO):

Partide rapide, ca în club gen

| salatacuvarza a răspuns:

Pe Palatul Victoriei
In baia din palatul parlamentului
In AquaPark
Scaunul lui Moș Crăciun dintr-un mall
În biblioteca nationala
In dusul de la dedeman
In sectia de politie cand declaram ceva
Pe o masă de picnic din parc
pe trambulină, dificil dar tare
In telegondola
Pe sinele de tren

| salatacuvarza a răspuns:

Muzeul Grigore Antipa sectiunea fosile