| ANDREyCev a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat, deci pana acum 2-3 zile eu si cu o fata de la alta cls ne faceam ochi dulci apropo sunt la liceu, de fiecare data cand ne vedeam, si acum o zi mi-am luat inima in dinti si i-am spus ca imi place de ea, si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine, si ia mi-a raspuns "Trebuie sa-ti dau raspunsul acum? „ si eu i-am raspuns ca nu, dupa aia ea mi-a cerut nr si inainte sa-i zic sa mi-l dea si ea pe al ei, ea a iesit după mess, si azi am mai vorbit la liceu ce faci, ce ora ai avut etc, iar cand am plecat ea nu mia mai facut ochi dulci nici nu sa mai uitat la mine, Apropo ar trebui sa zic ca pana sa-i iau eu id a avut prieten si imediat ce i-am luat id s-a despartit de el, acum e pe mess nu-mi mai raspunde, Ce sa fac, sa o intreb daca sa mai gandit la ce am vorbit noi ieri? ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| Cuoredighiaccio a răspuns:

Buna Andrei, mai bine nu ii zici nimic, fii si tu putin indiferent, nu o stresa, poate o sa iti scrie ea pe mess, daca nu o face azi. oricum va vedeti maine la scoala si puteti vb! Bafta

| ANDREyCev explică (pentru Cuoredighiaccio):

Bine, o sa incerc asa ca tine, daca merge primesti funda

| Cuoredighiaccio a răspuns (pentru ANDREyCev):

Am 20 de ani, si stiu ce vor fetele, daca te tii de capul ei.nu rezolvi nimic, fii si tu putin misterios.nu trebuie sa ii arati k estiin limba dupa ea, arata'i k estimatur. Nu ma intereseaza funda, vroiam doar sa te ajut, mai tarziu( cand vei fii mai mare) vei intelege mai multe lucruri referitor la capitolul fete si imi vei da dreptate chiar daca, probabil, in momentul asta nu prea intelegi de ce ti'am dat un raspuns de genul! Ai grija de tine

| ANDREyCev explică (pentru Cuoredighiaccio):

Spune-mi si mie cum sa fiu mai misterios, stiu ca sunt mai praf cu fetele