| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

URGENT! Am un telefon mobil Digi mobil si cand vreau sa sun pe cineva imi apare "interzicere apeluri" si nu pot sa sun.De azi imi face asa. Ce sa fac?
Si la telefonul Samsung Galaxy mini, cand conectez USB-ul la calc telefonul se incarca(asta stiam ca o sa faca) dar nu apare la calc ca e e conectat la el.
Fundita.
Scz de categorie

1 răspuns:
| Kiduutza a răspuns:

Pai...scoate bateria de la telefon si dao cu uscatorul de par ca asa am mai patit-o si eu si am dat cu uscatorul de par si imi mergea...te rog da-mi funda