| Lala20 a întrebat:

Mi-am luat pana la urma Samsung Galaxy Mini si am o problema- conectez telefonul la PC prin cablu USB, telefonul incepe sa se incarce si imi apare o notificare ca s-a conectat prin USB, dar la calculator nu imi apare nimic! Nu imi vede telefonul! Ce ar trebui sa fac? Vreo setare din mobil sau trebuie sa instalez ceva (nu am CD in pachet!)?

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Si eu mi-am cumparat un Samsung Galaxy Mini de 2 saptamani si am avut aceeasi problema. Acum stiu. Trebuie sa instalezi Samsung Kies. Dupa ce faci asta o sa-ti "apara" telefonul in acel program si iti poti pune muzica si poze.
http://www.samsungapps.com/about/onPc.as
De aici il poti downloada.
Sper ca te-am ajutat :)