| EdUaRd_5141 a întrebat:

Urgent TPU! Iubita mea nu ma baga in seama deloc.Adica ne intalnim la scoala si deseori pe strada. Tin sa mentionez ca eu o plac si ea ma place, dar nu stiu de ce nu ma baga in seama. Fuunda!

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si cum poti sa o iubesti iubita ta daca nu te baga in seama...
de ce nu o intrebi direct ce se intampla?
Mie sincer imi e greu sa cred ca o poti numi iubita ta. daca va intalniti numai la scoala si pe strada, iar ea te evita

| EdUaRd_5141 explică (pentru Apache):

Am intrebat. Ea spune ca o sa faca ca nu stiu ce.Am avut rabdare.Acu trebuie sa mai discut cu ea..ma rog mersi pentru sfat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ady_4763 mda...gandesc ceva la fel ca si Edy, poarta-te tu cu ea cum vrei sa se poarte ea cu tine. Poate isi face curajhee hee

| CadeamiarMaseaua a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Ce e cu mda-ul ala de langa numele meu?laughing
2.Cn e edy?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CadeamiarMaseaua):

Buna big grin
1. mda-ul ala l-am scris gandindu-ma la intrebare si nu are nimic cu numele tau
2. Acum am vazut ca am scris gresit laughing, scuzati-ma domnule Ady... edy nu exista aici. Sa aveti o seara placuta!

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Cum dracu sa nu te bage in seama daca e iubita ta...adc treceti pe strada va vedeti si nu va ziceti nimic?

| EdUaRd_5141 explică (pentru CadeamiarMaseaua):

Cam asa ceva.Si nu sunt primul care are chestia asta cu fata aceea

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Poate e timida thinking incearca sa o bagi tu in seama

| Zacram a răspuns:

Nu te mai iubeste
Te inseala
Ii este rusine de tine
Nu mai vrea sa fiti impreuna big grin

Nu mai am ideei