| Andreimv a întrebat:

Buna caut si eu un mod de a face o fata sa recunoasca ca ma place deci ea vorbeste la scoala despre mine spune multe lucruri frumoase despre mine si cand ne intalnim pe strada nici nu ma baga in seama rade de mine etc am avut o fosta iubita si ea cred ca e geloasa le spune fetelor sa taca cand vorbesc despre mine adica ele zic ceva despre noi si ea zice : nu mai azice la toata lumea dar NU RECUNOASTE! Cum pot s-o faca sa recunoasca

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Nujtiu thinking Poate e mai timida..intreab`o tu! happy Sau, spune`i unei prietene/prieten comun sa o intrebe.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Una este să te vorbească de bine și alta să te și placă!
Pa, pa.

| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă te vorbeşte de bine, nu înseamnă neapărat că te place. Deci, nu are ce să recunoască.

| neutrino a răspuns:

Eu cred ca tu iti dai o prea mare importanta, iar adevarul este ca inca nu esti capabil sa discuti cu o fata, probabil din cauza varstei.

| Andreimv explică (pentru neutrino):

Am 14 ani poza e mai veche

| losseru a răspuns:

La cum arati las-o baltastraight face

| Andreimv explică (pentru losseru):

Multumesc Infrumusetimea Voastra sau Domnu Fat-Frumos