| PinkPrincess a întrebat:

Hei TPU :*. Urmeaza ziua de nastere a unei prietene (implineste 12 ani laughing e mai micuta ) si vreau sa-i cumpar un cadou trasnit. IESIT DIN COMUN big grin...dar nu stiu ce? sad ati putea sa-mi da-ti ideei? happy
P.S : dar sa nu trebuiasca sa le cumpar de pe netwinking
Dau FUNDA :*

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ăm, dă-ne mai multe informații?! Ce lucruri îi plac prietenei tale?

| PinkPrincess explică (pentru Emena):

Paiiiiiii happy e nebunatica laughing ii plac lucrurile funny dar nu exagerate :d

| GoguSteriade a răspuns:

Un vibrator.

| mariuseu12 a răspuns:

Daca are 12 ani... in primul rand nu lua papuci sau ursuleti [se asteapta la astealaughing] poti incerca sai iei ceva "de varsta mai ridicata" adica stiu si eu...o pereche de pantofi cu toc sau asa ceva big grin