| cristinna1919 a întrebat:

V-am povestit mai demult povestea cu baiatul ( cum sa ma bag in seama). am reusit sa vorbesc cu el si acum ne salutam si mai povestim. Am aflat de la o prietena ca el asteapta sa vina fetele la el adica fetele sa faca primul pas. ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Pai daca el asteapta asta inseamna ca e mai timid, ce mai astepti?

| Laviniaa a răspuns:

Nimeni nu functioneaza dupa principul asta "Celalalt sa faca primul pas". Daca iti place o persoana foarte tare, nu mai astepti la nesfarsit. faci tu primul pas.
Probabil tipul e mai timid si nu este sigur daca il placi sau nu.Sau te poate considera doar o amica. Fa tu primul pas si afla daca este interesat sau nu de tine, dupa aceea vei sti daca are rost sa continui.

| Simple Girl:X a răspuns:

Fa primul pastongue.dk iti place de elbig grin

| Simple Girl:X a răspuns:

Sau spune-i ca tu astepti ca sa faca baietii primul pas...si daca se simte.si te place si el... poate va facea el primul pastongue.nu stiu; fundita?hee hee