| AnaisseMarie12 a întrebat:

Îmi place foarte mult de un băiat. Doar că acest băiat este genul mai fustangiu. A avut o singura relație cu o fată pe care chiar a iubit-o și la care chiar a ținut dar care l-a lăsat pentru altul. Suntem intr-un fel amici. Mai iesim ocazional prin prieteni comuni. Ce as putea face pentru a-i câștiga inima?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci fugi fetita, fugi mancand pamantul si cauta-ti un baiat singur si cuminte.
Daca asta este fustangiu, apai astia nu iubesc pe nimeni, doar profita de fetitele prostute isi bata joc de ele si apoi le paraseste.

| VoidEternal a răspuns:

A avut o singura relație dar e fustangiu? Cum ar trebui sa fie ca sa nu fie fustangiu? Să nu fi văzut o fata în viața lui?

Găsești și din ăștia pe TPU, dacă asta e fetishul tau. ¯\_(ツ)_/¯

| Ald527893 a răspuns:

Parerea mea este ca daca iti place foarte mult de el ar trebui sa i dai niste semne cum ca tie iti place de el.Ca sa i castigi inima ar trebui sa fi tu si sa te apropii de el.
Bafta!