| DenqOO a întrebat:

V-ați gândit vreodată că există cineva care se masturbează gândindu-se la voi?
Când vă vine acest gând, ce simțit?

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| darrio2007 a răspuns:

Uite ca nu m-am gandit. Posibil ca fosta nevastă să facă asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi repugna faptul ca exista un labar care se masturbeaza cu gandul la mine. Evident ca nu simt decat greata si dezgust, pentru un asemenea om.

| TraianIImperator a răspuns (pentru Violleta2022):

Acum trebuie să înțelegi și perspectiva acelui bărbat, poate că este prea timid să te abordeze sau știe că personalitatea îl va face să nu aibă nicio șansă cu tine și atunci masturbarea este singura lui "consolare". Ar putea să creadă, în mod eronat, că felul în care arată le face pe femei să îl refuze pe bandă rulantă. Un astfel de om, oricât de optimist ar fi el, dacă nu își dă seama unde greșește, la un momentdat renunță, crezând că este blestemat la o viață de singurătate, deși el este un om foarte blând și iubitor.
Pentru o fată este ușor să spună asta, în general fetele nu au problemele respective în interacțiunea cu bărbații.

| TLF92 a răspuns (pentru Violleta2022):

Bucura-te ca atragi sexual baietii, e un atuu si virtual merge ca exista insta sau Facebook laughing)) daca pe real nu merge ca e corona acum rolling on the floor)

| Violleta2022 a răspuns (pentru TLF92):

La mine nu mai este nici o corona de mai bine de 6 saptamani, totul reintrand in nromal.
dar sincer, nu ma intereseaza sa atrag pe nimeni, ca am atras pe cine iubesc si am ce-mi trebuie acasa.

| TLF92 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pot sa te intreb ceva fara sa te supar si pe site-ul asta ce mai cauti la sectiunea dragoste si sex iti place sa razi de altii gen

| Violleta2022 a răspuns (pentru TLF92):

Dar tu ce mai cauti pe forumul asta?

| Mosotti a răspuns:

Pai sentimentul ar trebui sa fie unul bun, adica ar trebui sa simti un sentiment placut, ca inseamna ca persoana aia te place, e f okey.

| DonEduardo a răspuns:

Depinde cine e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonEduardo):

Ion Iliesculaughing

| DonEduardo a răspuns (pentru anonim_4396):

Psemne atunci mi-ar fi scarba.

| DenqOO explică (pentru DonEduardo):

Sau cineva ca Selena Gomez

| DonEduardo a răspuns (pentru DenqOO):

Atunci mi-ar placeahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jenă. Consider că nicio femeie nu ar trebui să fie material de masturbare. E insultător.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat. Si nici barbatii sursa de venit pentru femei.

| TLF92 a răspuns:

Ca femei ai toate sansele sa te gandesti la asa ceva, ca baiat, 0 sanse poola in mana LOL

| TLF92 a răspuns:

Eu aveam in liceul un coleg de banca care facea laba pe o colega era mort dupa ea laughing) facea o poola din balon si si-o freca pe aia rolling on the floor)

| Glenky a răspuns:

Ma simt bine ca e persoana iubita, nu stiu daca arcineva ar face asta totusi.

| TraianIImperator a răspuns:

Mă amuză gândul, mă simt prea neînsemnat ca vreo fată să se uite de două ori la mine. LOL! La un momentdat mă convinsesem, cu numai știu ce argumente, că întradevăr există suflete pereche, o fată undeva în lume care ar putea să îmi înțeleagă ultratimiditatea și care plânge și ea pentru că încă nu a găsit un suflet iubitor care să o completeze... Chiar și acum aproape că îmi dau lacrimile la gândul acesta, dar realitatea este mult mai dură. Adevărul este că nimeni nu este responsabil să îți completeze defectele și este complet imoral să pui pe umerii altei persoane această povară. Tu ești singurul care poate lucra cu tine. Clișeele astea cu sufletele pereche au apărut în curentul romantic, la rândul lui apărut într-o perioadă de avans al omenirii când tinerii nu mai voiau să accepte căsătoriile impuse de părinți și dimpăcate a căzut într-o extremă nocivă. Dacă cineva care intră într-o relație o face cu gândul că și-a găsit jumătatea care îi cunoaște toate gândurile, se va lovi foarte rău cu capul de realitate după ce iubirea dispare și grijile vieții lovesc cuplul.
Nu zic că nu mai am nicio șansă numai că trebuie să lucrez mult la timiditatea mea.

| SetYourselfFree a răspuns:

Da.unul chiar mi-a zis odată ca se masturbeaza la pozele mele laughing

| TheGamerCat a răspuns:

"Da, probabil OTO. Cainele din gradina" - Supa de aia cu Galuste