| Tania a întrebat:

Va place sa stiti ca cineva sufera pentru voi?

7 răspunsuri:

Nu dar daca nu o/il iubim nu avem ce i face

| KiduIcs a răspuns:

Tania - exista oameni diferiti uni se bucura cand cineva sufera pentru ei din cauza ca sunt rautaciosi iar altii nu se bucura sufara si ei la randul lor si constiinta le e incarcata.

| Tadic a răspuns:

Nu.

| zeeeeeex a răspuns:

Nu, detest cand stiu ca cineva sufera dupa mine si tocmai de asta fac tot posibilul sa ii alin suferitza, dar discutand si vorbind cu cartile pe fata, sa fie omu constient de intentiile mele. Adevarul doare dar e fara doar si poate ADEVARUL!

| FairyLove a răspuns:

Nustiu daca poti numi aceasta placere, dar daca chiar nu-l place asta e...

| DeeaMarry a răspuns:

Nu! M-as gandi mereu la faptul ca intr-o zi as putea fi eu in locul lui.

| LaNaibaa a răspuns:

Nu.